Kontakt

(+372) 56 255 108

E-mail

nalimang@borealis.ee

Mis on kummikate?

Kummikate on kummigraanulitest kahekihiline pinnakate, mis sobib hästi nii mängu-, spordi- kui vabaaja väljakutele nii siseruumidesse ja õuealadele.

Selle peamine eelis teiste pinnakatete ees on eriti hea põrutuste pehmendamise võime, mis märkimisväärselt vähendab kehavigastuste riski. Meie kummikatete värvivalik on väga suur. Lisaks saab kattele kombineerida mustreid ja kujundeid ning seeläbi kujundada atraktiivne, esteetiline ja turvaline mänguväljak.

Materjali hulgimüük

Lai valik erinevaid värvikombinatsioone ning kiire tarne. Kõik materjalid vastavad EVS-EN 1177-2018 standardile.

Paigaldus

Pakume lisaks materjali müügile ka omapoolset paigalduse täisteenust.

ohutustestimine (HIC-test)

Ohutustestimine paigaldusvigade välistamiseks ja ohutuse tagamiseks vastavalt EVS-EN 1176-2017 standardile.

Taaskasutatud materjalist kummikatted

Taaskasutatud materjalist kummigraanulid on kõrge kvaliteediga tooted, mis on valmistatud nüüdisaegsetes rehvide ümbertöötlemistehastes. 

Uuest materjalist kummikatted

Uuest materjalist kummigraanulid on toodetud kõrge kvaliteediga polümeerist ja need on valmistatud ilma väävli, savi täiteainete, raskemetallide, nagu tsingi ja ftalaadi plastifikaatorite lisamiseta.

6 enimlevinud viga, mida kummist ohutuskatete tellijad Eestis teevad!

– Ohutuskatteks kasutatav kummimaterjal ei vasta Eestis ettenähtud sertifikaatidele – on toksiline ja keskkonnale mittevastavast toorainest;
– Paigaldaja soovib säästa raha ja paigaldab ettenähtust vähem materjali – puudulik paigaldusjärgne materjali laotuse kontroll ja ebapiisavad katte elastsusomadused;
– Vale tooraine ja liimikomponentide vahekorra kasutamine – tulemuseks väiksema elastsusega tugev kattepind;
– Kasutatud materjalid ei ole UV kiirguse suhtes kauakestvad ja juba aasta möödudes on märgata katte tugevat tuhmumist ning hiljem juba mõranemist ja väikeste osakeste eraldumist;
– Paigaldusmeeskond ei ole kvalifitseeritud ja välja õpetatud ohutuskatete paigalduseks – ohutuskatete paigaldust teostab üldehituse ettevõte väljaõpetamata meeskonnaga;
– Ohutuse garantii teostatud tööle puudub, kui paigaldaja ei esita paigaldusjärgset ohutuskatte HIC (head injury criteria) testi raportit, millega määratakse kindlaks ohutuskatte kõrvalekalded nõutud normist ja vastavuse EN1176:2017 standardile.

Ettevõtte Borealis Eesti OÜ jaoks on esmatähtis laste, sõprade ja meid ümbritsevate inimeste ohutus. Pingutame iga päev, et meie paigaldatud kummist ohutuskatetel eelmainitud vigu ei esineks!

Tutvusta meile oma projekti ja küsi pakkumist: