Kontakt

(+372) 56 255 108

E-mail

nalimang@borealis.ee

Uuest materjalist kummikate

TPV on järgmise põlvkonna kummigraanul sise- ja välistingimustes paiknevatele mängualadele. See pakub palju paremat värvi ühtlust ja paremat UV-stabiilsust kui EPDM ja värviga kaetud SBR graanulid.

Tänu 22 erinevale värvivalikule pakub TPV kummikate tellijatele lõputuid võimalusi loominguliste mänguväljakute loomiseks.

UV kindel

TPV graanulid on väga UV- ja ilmastikukindlad, mis tähendab, et need jäävad aja jooksul puudutamisel elastseks isegi pidevas päikesevalguses.

Värvi stabiilsus

Vastupidavus eristab TPV-d teistest graanulitest tagades, et pinnad säilitavad oma värvi kauem, kestavad kauem isegi kõige karmimas keskkonnas.

Pikaealisus

TPV kummigraanulid pakuvad ideaalset kombinatsiooni vastupidavusest, töökindlusest ja esteetikast, tagades kvaliteetse ja kauem kestva pinna, mis aja jooksul ei kõvene ega muutu rabedaks.

Madalamad kulud

Kuna TPV graanulid on mittepoorsed, ei ima nad endasse PU sideainet, mistõttu on paigaldamisel vaja vähem sideainet, mis annab märkimisväärse kulude kokkuhoiu võrreldes traditsiooniliselt kasutatavate graanulitega.

Mittetoksiline

TPV on mittetoksiline, allergiavaba toode ega sisalda kahjulikke materjale. See ei erista saasteaineid keskkonda ja vastab rahvusvaheliselt tunnustatud standarditele.

22 värvi

TPV on saadaval 22 erksas värvitoonis, mis muudab iga projekti jaoks sobiva värvi leidmise lihtsaks.

Tutvusta meile oma projekti ja küsi pakkumist: