Kontakt

(+372) 5141 477

E-mail

nalimang@borealis.ee

Tehtud tööd

Tänaseks päevaks on meie poolt sisustatud mängunurgad leitavad paljudest erinevatest avalikest asutustest. Tehtud tööde seas on nii suuremaid eritellimusel valminud projekte kui ka üksikuid mängude paigaldusi tuntud Eesti ettevõtete ruumidesse.   

Head uurimist!

Eelmine
Järgmine

FAMA Keskus, Narva

Kaubanduskeskused muutuvad järjest rohkem ka ajaveetmise ja meelelahutuse kohaks, kuhu tullakse kogu perega. Samal ajal, kui vanemad poodlevad, võivad lapsed mängunurgas aega veeta.

Eelmine
Järgmine

Kuressaare Linnahotell

Nali mängusarja toodetest on võimalik teha valmis terve mängutuba, kombineerides loogikat arendavaid mängupaneele ning interaktiivsete mängudega. Kõik tooted on kas seina või põranda külge kinnitatud ja seega lastele turvalised ning ohutud. 

Eelmine
Järgmine

Monk restoran Narvas

Konkurentidest eristumiseks on ideaalne luua lastesõbralik keskkond vägeva mängunurga näol. Ruumisäästlikud ja kompaktsed lahendused ei vähenda restoranis istekohtade arvu ning ei tekita lisatööd töötajatele koristamise näol, ent pakuvad lastele palju mängulusti.

Kollide Planeet Tasku keskuses

Kaubanduskeskuseid külastavad pered väga sageli koos lastega. Meie eesmärgiks oli Tasku keskuse II korrusele ehitada lõbus mängunurk, et ka pisematel külalistel oleks oma koht, kus ostlevaid vanemaid on põnev ja huvitav oodata.

Praamlaevad - Tõll, Tiiu, Leiger ja Piret

Kui plaanite lastega sõita üle mere kas saartele või hoopis mandrile, siis külastage kindlasti praamlaevade mängutubasid. Meie viimane suurem projekt valmis 2020 aasta maikuus, kui sisustasime neljale praamile igaühele omanäolise mänguala.

Confido Erakliinik

Tihtipeale on pere kõige väiksematega arsti juurde minek mõnevõrra suurem katsumus, kui arvata võiks. Peamine põhjus peitub selles, et nooremas eas lapsed on aktiivsed ja uudishimulikud ning ooteruumis pelgalt istumine on nende jaoks pigem väsitav ja üksluine. Confido erakliiniku ooteruumidesse oleme paigaldanud Nali mängusarja mehhaanilised seinapaneelid just kahe eelnimetatud põhjuse vältimiseks. 

Tänu meie mängudele saavad nüüd arstikeskuse kõige väiksemad külastajad ooteruumis aega veeta arendavate ja nutikust nõudvate mängude abil. Ja mis peamine, lõbusalt aega veetes lendab aeg linnu lennul.

Lõunakeskus Tartus

Lõunakeskuse jaoks disainisime ja seejärel ehitasime uisuväljaku kõrvale mänguväljaku. Temaatika mänguväljakul on inspireeritud külmast ja karedast, mis on inspireeritud kõrval asuvast uisuplatsist. 

Mänguväljaku põrand on kaetud EPDM kummikattega, mis on põrutuskindel materjal ning sobib suurepäraselt väiksemate külalistele, kes on aktiivsed ja soovivad hüpata-joosta.

Mängunurk Riias, XS Mänguasjad

Laste mänguasjade poodi Riias paigaldasime lihtsa mängukomplekti, mis ei nõua suurt põrandapinda, kuid peidab endas mitmeid erinevaid mänge. 

Mõlemal pool paiknevad mängud nõuavad lastelt mängus edasi liikumiseks nende eale vastavat nutikust ning on ühtaegu põnevad ja huvi tekitavad.