Miks eelistada kummigraanulitest põrandaid laste mängunurkades?

Mängunurgad on peresõbralikes asutustes elementaarsed, lastega pered tunnevad, et nad on oodatud ning lapsed leiavad endale tegevust. Hea ja praktilise mängunurga planeerimine võib olla tüütu, eriti, kui tegemist on ebastandartse ruumiga. Nali Mängusarjas on lahendused sellistele tingimustele. Lisaks seinapaneelidele ja ronimisklotsidele-atraktsioonidele, on meie tootevalikus kummigraanulitest põrandad.

Kummigraanulist põrand on turvaline, vähendab kukkumisel põrutust ning takistab libisemise. Euroopa ohutusstandardite kohaselt on põrutuskindel põrand kohustuslik kõikides mängunurkades, kus lapsed saavad ronida rohkem kui 60cm kõrgusele. EPDM kummigraanulitest põrand on väga kvaliteetne ning kuna põrand valatakse koha peal sobivasse suurusesse, on võimalik sellega katta ka ebastandartseid põrandapindu, tekitada mägesid või kallakuid.

EPDM põranda võib valmistada nii ühes toonis kui ka mängulise mitmes värvitoonis. Võimalik on põrandale tekitada efektseid kivikesi, lombikesi, lilli, kalasid kui ka vesiroose. Tootevalikus on ka glitterpuruga sätendavad materjalid. Põrandad on vastupidavad ning neid on lihtne hooldada.