Kontakt

(+372) 5141 477

E-mail

nalimang@borealis.ee

Mängude rent

Osa meie tootekataloogis olevatest mängudest on saadaval ka renditeenusena. Renditeenus on mugav lahendus hindamaks meie nutikate mängude mõju Sinu ärile. 

Kokku pakume rendiks 17 erinevat lahendust mille seast leiad nii seinale kui põrandapinnale kinnitatavad mängud. 

– Rendihindadele lisandub käibemaks ja transpordi hind.
– Mänguatraktsioonide transpordi hind selgub renditavate mängude kogusest ja rendiajast.

Küsi pakkumist meie tootekataloogis olevate teiste mängupaneelide ja mänguelementide ning omale sobiva rendiperioodi kohta.

Mängupaneel - vabal valikul

FSC sertifikaadiga pöögipuust valmistatud mängude raamid garanteerivad mängupaneelidele pika eluea ja lastele turvalise mängukogemuse. NALI kõikides mängusarjades on palju erinevaid seintele kinnitatavaid mängupaneele lastele vanuses 3-10 eluaastat. Valige meie kataloogist omale sobivad ja meeldivad mängupaneelid.

1 kuu rent: 35€*

Mängupaneeli portatiivne alus

Kui mängupaneeli seinale kinnitada ei saa või ei soovi, siis on lahenduseks selle paigaldamine portatiivsele alusele. Puidust valge alusega saab mängupaneeli liigutada just vajalikku kohta. Sobib ka kahepoolsetele mängupaneelidele.

1 kuu rent: 15€*

Mänguratas, vabal valikul

FSC sertifikaadiga pöögipuust valmistatud mängude raamid garanteerivad mänguratastele pika eluea ja lastele turvalise mängukogemuse. NALI kõikides mängusarjades on palju erinevaid seintele kinnitatavaid mängurattaid lastele vanuses 2-10 eluaastat. Valige meie kataloogist omale sobivad ja meeldivad mängurattad. Seinale kinnitamiseks kuulub komplekti mänguratta alus.

1 kuu rent: 45€*

Mänguratas koos alusega - Swinging topp maze

Kui mänguratast seinale kinnitada ei saa või ei soovi, siis on lahenduseks selle paigaldamine portatiivsele alusele. Puidust valge alusega saab mängupaneeli liigutada just vajalikku kohta. Sobib mitmele mängurattale, kuid täpsustame soovid üheskoos.

1 kuu rent: 110€*

Mängulaud koos alusega - Multi playfoot

Kui mänguratast seinale kinnitada ei saa või ei soovi, siis on lahenduseks selle paigaldamine portatiivsele alusele. Puidust ja plastikust valge alusega saab mängupaneeli liigutada just vajalikku kohta. Sobib peaaegu kõikidele mänguratstele.

1 kuu rent: 100€*

Mängulaud - Beadstree table

Beadstree table pakub lastele huvitavat mängukeskkonda, kus tuleb kuulikesi liigutada mööda rada ühest mänguvälja äärest teise. See on mängulaud, mis pakub lastele suurt rõõmu ja hoiab kaua nende tähelepanu. Arendab peen-motoorikat, ruumilist taju. Toetab sotsiaalset väljendusoskust, kui mängu on haaratud rohkem kui üks laps korraga. Siin ei ole lahtiseid osi, mis võivad kaotsi minna või suhu sattuda!

1 kuu rent: 55€*

Mänguatraktsioon - Honey play

Honey Play eraldiseisev mängusüsteem on oma disainilt kui suur mesilastaru, mille külge saab kinnitada kaks lahedat mänguratast ja ühe mängupaneeli. FSC sertifikaadiga pöögipuust raam kestab kaua ja tagab mängusüsteemile vastupidavuse. Komplektis: Sinu valiku järgi 2 mänguratast ja 1 mängupaneel.

1 kuu rent: 175€*

Mänguatraktsioon - IKC Beetle

Mängusüsteem IKC Beetle on klassikalise VW automudeli vähendatud koopia, mille külge saad kinnitada kaks mängupaneeli. Mängusüsteem on valmistatud puidust ja väga stabiilne. Sisaldab mitmeid väikseid motoorikamänge. Mängusüsteemi saab kasutada eraldiseisva mänguelemendina või osana suuremast mängunurgast. Sobib 2-8 aastastele lastele. Komplektis: Sinu valiku järgi 2 mängupaneeli lisaks.

1 kuu rent: 230€*

Mänguatraktsioon - All aboard

All aboard on mänguatraktsioon, mis näeb välja nagu paat. Seda mänguelementi saab suure- päraselt kasutada nii täiesti eraldiseisva atraktsioonina kui ka osana suuremast Nali mängusarja mängunurgast. Sisaldab mitmeid väikeseid motoorikamänge. Sobib 2-8 aastastele lastele. Komplektis: Sinu valiku järgi 1 mängupaneel lisaks.

1 kuu rent: 195€*

Mänguatraktsioon - Spash down

Mänguatraktsioon Splash down on pilkupüüdev lennuki kujuline eraldi seisev mänguelement, mida võib kasutada kas omaette või osana Nali mängusarja erineva temaatikaga suuremates mängunurkades. Sisaldab mõlema tiiva peal motoorikamänge. Komplektis: Sinu valiku järgi 1 mängupaneel veel lisaks.

1 kuu rent: 125€*

Mängutorn, kandiline - Four fun

Mängusüsteem Four Fun on mängutorn, mille igal küljel on üks mehaaniline mäng. Mängutorni saab paigaldada seisma täiesti eraldi või liita see elemendina suuremasse mängunurka. Üheaegselt võib mängida 4 last vanuses 2-8 aastat. Hõlpsamaks ruumis ringiliigutamiseks võib mängutornile alla panna rattad.

Komplektis: Sinu valiku järgi 2 mänguratast ja 2 mängupaneeli.

1 kuu rent: 195€*

Liumägi - Ocra slide

Orca slide on suurepärane lisa mängunurkadesse, kuid sobib ka iseseisvana laste tähelepanu püüdmiseks. See aitab ergutada nii väiksemate kui suuremate laste kehalist aktiivsust ning arendada nende koordinatsiooni. See ronimisatraktsioon on osa Arctic kollektsioonist, kuid sobitub hästi ka teistsuguse temaatikaga mängunurkadesse.

1 kuu rent: 150€*

Mängulaud - Farm + 4 tooli

Lõbus ja arendav komplekt, mis koosneb farmi pildiga mängulauast ja 4 toolist. Iga tool on erineva looma kujundusega – notsu, lehm, kits ja tibu. Komplekt ergutab laste fantaasiat ja arendab sotsiaalset suhtlemisoskust. Tooted on valmistatud FSC sertifitseeritud puidust ja viimistletud antibakteriaalse lakiga. Võimalik on valida 2 laua vahel – tavaline või motoorikalaud.

1 kuu rent: 90€*

Pehme istumispadi - Happy feeling

Happy feeling on käsitööna valminud pehme kunstnahaga kaetud mängupadi. Sellele on mängides mugav istuda ja huvitav ronida. Ümarat vormi saab veeretada ja/või kasutada torni ehitamiseks. Lapsed on leidlikud ise mänge ning tegevusi välja mõtlema. Meie kataloogist leiab lisaks erineva disainiga mängupatju

1 kuu rent: 50€*

Pehme istumispadi - Cloud

Cloud White on käsitööna valminud suurem pehme kunstnahaga kaetud mängupadi. Sellele on mängides mugav istuda ja huvitav ronida. Põnev kuju ergutab fantaasiat ja lapsed on leidlikud erinevaid mänguelemente kombineerima. Meie kataloogist leiab lisaks erineva suuruse ja disainiga mängupatju.

1 kuu rent: 60€*

Aiapaneel - Fence Birch

Fence Birch on kõrge aiapaneel koos kasepuu kujutisega. Meie piirdeaedadega saab luua terve mängunurga, kus piirded muutuvad osaks lummatud metsast või linnapargist. Sobitub hästi teiste aiapaneelidega. Meie kataloogis on mitmeid erinevaid aiapaneeli mooduleid.

1 kuu rent: 65€*

Interaktiivne mängulaud - Delta 32" table

Delta 32 inch Touchtable on interaktiivne mängusüsteem, millel on 32-tolline multipuutetundlik ekraan ning 8 mängu. Laua kuju ja mitmed puutepunktid tagavad, et kuni 4 last saaksid samal ajal koos mängida. Mängud sobivad 5-12+ aastastele. Võimalik valida 3 mängude paketi ning 2 laua suuruse vahel. Mängud on vägivallatud ja ei eelda lugemisoskust. Mängulaud ei vaja internetiühendust, piisab vaid elektritoitest.

1 kuu rent: 475€*